Katarzyna Sinkiewicz:
Karierę w branży ubezpieczeniowej zaczynała 20 lat temu od bezpośredniej obsługi klientów. Jest szczęśliwą mężatką i matką 3 synów. Uwielbia podróże, sport i aktywne spędzanie czasu w gronie rodziny. W firmie zajmuje się ubezpieczeniami komunikacyjnymi i majątkowymi. Dba również o finanse agencji. Jest skrupulatna i szczegółowa. Lubi ludzi, lubi z nimi rozmawiać, ma ogromne poczucie humoru. Bardzo szybko rozwiązuje problemy klientów.

Anna Gralczyk:
Najmłodszy członek zespołu. Pasjonatka ekologii i naturalnego rolnictwa. Kocha zwierzęta. Osoba niezwykle empatyczna i uczuciowa, potrafiąca słuchać ludzi, niepoprawna marzycielka. W firmie zajmuje się oceną ryzyka i ubezpieczeniami gospodarczymi. Dba również o wizerunek i działania marketingowe agencji. Uwielbia rozwiązywać trudne przypadki ubezpieczeniowe. Szczęśliwa mama Jasia. Wróciła z dużego miasta w rodzinne strony aby pomagać ludziom i angażować się w życie lokalnej społeczności. Jest członkiem rady konsultacyjnej miasta Pasym.

Andrzej Gralczyk:
Założyciel firmy. Nadzoruje pracę zespołu i kontroluje działania agencji. Jest skarbnicą wiedzy ubezpieczeniowej i życiowej. Współpracuje z największymi klientami firmy. Od kilkunastu lat z sukcesem zajmuje się pomocą ludziom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Z wykształcenia inżynier zootechnik. Wieloletni działacz OSP w Pasymiu. Jest aktywnym członkiem klubu seniora i koła łowieckiego. Jest ojcem 2 córek i syna oraz dziadkiem 5-orga wnucząt. Godzinami można słuchać jak opowiada historie z życia wzięte, których doświadczył.

Zadzwoń